Zawsze pełna energii, pomysłowa absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Właścicielka klubu. Na co dzień zajmuje się szkoleniem swojej kadry oraz rozwojem pracowników poprzez planowanie i organizowanie szkoleń. Jak spotkasz ją w klubie z chęcią odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji.
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. Jako trener stawia na odpowiednią współprace z podopiecznymi, gdzie wskaźnikiem będzie profesjonalny trening. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.

Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena.

Trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!

Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny!

Instruktor Boksu!

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny, instruktor pływania. Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Chętnie podejmuje współprace z każdym 🙂

Absolwentka rocznej szkoły policealnej na kierunku instruktora fitness i trenera personalnego. Obecnie studentka Psychofizycznego kształtowania człowieka ze specjalizacją trenera osobistego. Poprzez kierunek studiów w swojej pracy łączy aktywność fizyczną z psychologią, która niestety jest coraz bardziej pomijanym aspektem, bo jak mówi sama Jagoda: „wszystko zaczyna się w głowie”.
Na swoim koncie ma również obóz sportowo-szkoleniowy gdzie pod okiem profesjonalistów nabierała doświadczenia m.in. z dietetyki, treningu siłowego i jej  ulubionego treningu funkcjonalnego.

Jagoda uważa, że trening personalny to czas, w którym nie tylko nauczysz się prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń ale również ukształtujesz siebie, poprzez zmiany, które wdrążysz zmieniając tryb życia.

Jagoda pracuję u Nas również jako recepcjonistka, więc szukać jej można zarówno na siłowni jak i na recepcji.

Od dziecka związana ze sportem – od koszykówki, nart i biegania poprzez tenis ziemny, badminton. Aktualnie jej nową pasją jest fitness a możecie ją znaleźć w dziale najmilszej obsługi klienta.

Tam Kinga odpowie na Wasze wszystkie pytania, doradzi w sprawie grafiku zajęć.Pomoże dobrać trenera, wytłumaczy poszczególne zajęcia.

Od wczesnych lat życia w ruchu, trenując w dzieciństwie akrobatykę sportową oraz pływanie. W branży fitness pracuje od 2014 r., po ukończeniu kursu Instruktora Fitness w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Od tego czasu uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach poznając techniki prowadzenia zajęć takich jak m.in. fitball, stretching, pilates czy step oraz w warsztatach Pole dance oraz Dancehall.

Do ulubionych zajęć należą wszelkie formy wzmacniania oraz intensywne rozciąganie.

Dominika Fuga swoje pierwsze kroki nauczycielskie zaczynała u Lilianny Piotrowskiej. W 2007 roku zdobyła pierwsze uprawnienia nauczycielskie w systemie Ashtanga Vinyasa. Od 2007 roku do dnia dzisiejszego zdobyła liczne uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć jogi na szczeblu nauczycielskim.
Dodatkowo poszerza swe horyzonty zajęciami z muzykoterapii oraz relaksacji z dźwiękiem organizując i prowadząc wiele koncertów (certyfikat uzdrawiania Misami Himalajskimi wg orginalnego przekazu nepalsko-tybetańskiego). Posiada wiele certyfikatów uprawniających do wykonywania masażów (m.in. lomi lomi nui, peloha, shiatsu, masaże ajurwedyjskie). Ponadto uczestniczy aktualnie w zdobyciu najbardziej prestiżowego tytułu dla nauczycieli jogi w systemie Yoga Alliance (300 h). Certyfikowany Konsultant Ayurvedy. Dominika Fuga prowadzi także cykliczne warsztaty o tematyce jogi, ajurwedy, zdrowia, odżywianiu itd..

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczęszczając na zajęcia do instruktorki z wieloletnim stażem, która  zaraziła ją pasją do swojej pracy. Obecnie prowadzi wiele form zajęć fitness tj. pump, trening funkcjonalny, step, treningi wzmacniające z różnymi przyrządami, stretching, pilates.

Na swoich lekcjach skupia się na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co pozwała jej podopiecznym nabyć świadomości własnego ciała i z lekcji na lekcję coraz lepiej rozumieć na czym polega dany trening i jakie korzyści ze sobą niesie.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Swoje pierwsze kroki na parkiecie postawił gdy miał zaledwie 9 lat. Taniec błyskawicznie stał się jego największą życiową pasją.  Prawdziwe szlifowanie talentu rozpoczęło się dopiero w Szkole Tańca „Skowrońscy”. W tym czasie w latach startował w turniejach tanecznych.

Studiował na Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy o specjalności tanecznej. Zdecydował się jednocześnie rozwijać się jako instruktor pilatesu gdzie poprzez ćwiczenia pomógł ponad 100 osobom w poprawie stylu życia.

Udzielając lekcji zawsze pokazuje taniec w sposób, który inspiruje. Łącząc indywidualne podejście z precyzją, prostą i nowoczesną chorografią, zaangażowaniem i czystą zabawą zachęca wszystkich których uczy, by odnaleźli swój indywidualny styl tańca.