personal-training-client
Trening Personalny, to najbardziej efektywna forma ćwiczeń.
Całe 60 minut treningu odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora!
Zaletą jest również indywidualnie dobrany termin oraz liczba treningów.
Jeżeli brakuje Ci motywacji, chcesz osiągnąć swój cel a efekty mają pozostać na długo?

Zapisz się na trening personalny już dziś!

Dodatkowo, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta, plan treningowy oraz dieta są układane indywidualnie.

 

Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach tzw. stretching asystowany. Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.
personalKolejną zaletą jest regularne monitorowanie, co pozwala trenerowi ocenić Twój postęp, a przede wszystkim utrzymać Twoją motywację!

Zapisz się na pierwsze spotkanie, podczas którego, na podstawie szczegółowego wywiadu, dobierany jest dla Ciebie odpowiedni program treningowy oraz dieta, dzięki czemu Twój trening stanie się przyjemnością a nie walką o życie, co często się zdarza, gdy ćwiczenia są źle dobrane.

personal-1Nasi Trenerzy to bardzo dobrze wykwalifikowana kadra. Profesjonaliści, którzy swoją wiedzę czerpią z wieloletniego doświadczenia z pracy z ludźmi z problemami takimi jak otyłość nadciśnienie, bóle pleców, bóle stawów, osteoporoza czy astma.

Przyjdź i przekonaj się jak zmienić swoją rutynę treningową, złe nawyki w trening przynoszący efekty i przyjemność!

NASZA KADRA

 

 

12279401_1051109634921543_1572511193_o

Bartosz

Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji.
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. Jako trener stawia na odpowiednią współprace z podopiecznymi, gdzie wskaźnikiem będzie profesjonalny trening. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.

Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena.

 

mariusz

Mariusz

Trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki! Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny! A teraz także nasz trener personalny:)

 

 

 

 

 

maciejrzepka2

Maciek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny, instruktor pływania. Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Chętnie podejmuje współprace z każdym 🙂