Oferta dla dzieci:

[vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_row_inner 0=””][vc_column_inner 0=””][vc_single_image image=”2571″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][vc_empty_space height=”50px”][dt_fancy_title title=”ZAJĘCIA DLA DZIECI” title_size=”h1″ title_color=”accent”][dt_fancy_title title=”Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.” title_size=”big” title_color=”custom” custom_title_color=”#000000″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”50px”]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - California Fitness Siłownia Katarzyna Kowal, ul. Małopolska 42A, 54-032 Wrocław, w związku z przetworzeniem zapytania formularza kontaktu. Podanie wskazanych wyżej danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania lub przygotowania oferty. Szczegółowe informacje dotyczące warunków przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących Ci w związku z tym przetwarzaniem zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności.

[vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_row_inner 0=””][vc_column_inner 0=””][dt_fancy_title title=”Capoeira” title_size=”h2″ title_color=”accent”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2660″ img_size=”full”][dt_vc_list 0=””]

 • Kiedy: więcej informacji telefonicznie
  Cena: 60 zł/mc

[/dt_vc_list][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space 0=””][vc_column_text 0=””]Capoeira – brazylijska sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach.
Istotą capoeira są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków.
Treningi capoeira dla dzieci to połączenie gier i zabaw ruchowych z elementami capoeiry. Treningi są krótsze, ale nie mniej intensywne jak dla dorosłych.
Zajęcia rozpoczynają się solidną rozgrzewką, czyli ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. Dalszym etapem jest trening technik capoeiry. Są to zarówno kopnięcia, uniki, przejścia jak również elementy akrobatyczne.

 • program dopasowany do grupy wiekowej
 • Elementy akrobatyki i tańca
 • Poprawny rozwój organizmu
 • Zapobieganie nadwagi
 • Poprawa kondycji i koordynacji
 • Rozciąganie

  Instruktor: Michał Kwiatkowski

Zapisy i informacje: Michał – 783 268 863

Na zajęcia obowiązują zapisy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_row_inner 0=””][vc_column_inner 0=””][vc_empty_space height=”50px”][dt_fancy_title title=”ZUMBA” title_size=”h2″ title_color=”accent”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1386″ img_size=”full”][dt_vc_list 0=””]

 • 2-4 lat PONIEDZIAŁEK 16:30
  Cena: 60zł/mc (zajęcia trwają 30 minut)
 • 5-7 lat PONIEDZIAŁEK 17:05
  Cena: 60zł/mc (zajęcia trwają 45 minut)
 • 8-12 lat ŚRODA 17:00 -18:00
  Cena: 80 zł/mc (zajęcia trwają 60 min)

[/dt_vc_list][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space 0=””][vc_column_text 0=””]Zajęcia taneczne odbywające się w różnych grupach wiekowych.
Nauka kroków Zumby oraz poczucia rytmu przy muzyce. Każde dziecko może się tu wyszaleć! Dodatkowo poprzez zabawę uczymy się podstaw tańca i rytmiki pod okiem instruktora. Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowych kroków tańca nowoczesnego, Zumby i hip hop oraz tańca towarzyskiego aby w późniejszej przygodzie z tańcem mogły zadecydować, który styl wybierają.

 

 • NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ
 • Nauka różnych styli tanecznych: Hip, Hop, taniec dyskotekowy,
 • Podstawy tańca towarzyskiego: cha-cha, polka, walc, samba
 • Nauka podstawowych kroków Zumby
 • Poprawa kondycji i koordynacji
 • Rozciąganie

  Instruktor: Kasia Kowal

Zapisy i informacje: zapisy recepcja- 730 333 227

Cena za zajęcia próbne we wrześniu wynosi 50 zł (4 lekcje). Jednorazowy koszt: 25 zł.

Kursy ruszają od 09.09.2019.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_empty_space height=”50px”][dt_fancy_title title=”BALET” title_size=”h2″ title_color=”accent”][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”905″ img_size=”full”][dt_vc_list 0=””]

 • 3-5 lat  CZWARTEK 16:15
  Cena: 80zł/mc (zajęcia trwają 45 minut)
 • 6-9 lat  CZWARTEK 17:00
  Cena: 80zł/mc (zajęcia trwają 45 minut)

[/dt_vc_list][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space 0=””][vc_column_text 0=””]Nauka rozpoczyna się od ćwiczeń ruchowych wyrabiających prawidłową postawę i sposób chodzenia. Kolejnym etapem są ćwiczenia rozciągające, dojścia do szpagatów, gwiazdy i mostki. Gdy dziecko opanuje już podstawy, przychodzi czas na typowe ćwiczenia baletowe – skoki i piruety. Na tym, początkowym etapie, nie tylko kształtuje się umiejętności ruchowe dzieci, wyrabia nawyk utrzymywania prostej sylwetki, ale też wspomaga korygowanie wad postawy i płaskostopia podłużnego; kształtuje, usprawnia i wzmacnia stopy.

Instruktor: Monika Mączka-Gąsior i jej wykwalifikowani instruktorzy

Zapisy i informacje: recepcja- 501468661

Kursy ruszają po 10.09.2018.

 

 • Dla dzieci pow. 4 lat
 • Kształtuje sylwetkę
 • Poprawia postawę i sposób chodzenia
 • Wzmacnia ciało

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_empty_space height=”50px”][dt_fancy_title title=”KĄCIK MALUCHA” title_size=”h2″ title_color=”accent”][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1429″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space 0=””][vc_column_text 0=””]Podczas gdy rodzic ćwiczy Wasz pociecha może zostać w naszym kąciku, do dyspozycji telewizor z bajkami, stolik z kolorowankami i klocki!

Można też wziąć swoje zabawki ?

Mama na Fitnessie, Tata na siłowni, wszyscy w jednym miejscu !

Kącik jest bezpłatny.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][/vc_column][/vc_row]

Facebook