Instruktorzy

[vc_row][vc_column][vc_tta_tour][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Bartosz” tab_id=”1498215764095-b922ed43-f9c8″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1613″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji.
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. Jako trener stawia na odpowiednią współprace z podopiecznymi, gdzie wskaźnikiem będzie profesjonalny trening. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.

Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Kasia” tab_id=”1498214898612-03609db3-68c5″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”673″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Zawsze pełna energii, pomysłowa absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Uczestniczka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego oraz finalistka Mistrzostw Polski. Wychowanka Szkoły Tańca „Gemar”. Fitness i taniec to jej pasja od wielu lat. Uczestniczka wielu konwencji oraz warsztatów tanecznych. Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX.  Animator oraz wychowawca kolonijny, dzięki temu ma rewelacyjne podejście do dzieci. Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności. Właścicielka klubu. Jak ją spotkasz,  z chęcią odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Mariusz” tab_id=”1498215762545-54efaa9d-1458″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1925″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!

Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny!

Instruktor Boksu![/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Maciej” tab_id=”1498215794565-fe105077-b4fe”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2042″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny, instruktor pływania. Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Chętnie podejmuje współprace z każdym ?[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Ala” tab_id=”1498215916021-35749a96-9835″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2703″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, gdzie zagłębia wiedzę na temat kompleksowego działania w sprawności fizycznej.

Trenerka personalna, instruktorka jak i miłośniczka wzmacniających zajęć fitness, aqua aerobiku oraz form mentalnych.
Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness, również zagranicznych.
Zwolenniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na sprawność i funkcjonalność.

Uważa, że najważniejsze to przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, a przy tym uśmiech i dobra zabawa.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Kinga” tab_id=”1498215793519-92f72ab0-190a”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2524″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Od dziecka związana ze sportem – od koszykówki, nart i biegania poprzez tenis ziemny, badminton, windsurfing i pole dance w końcu trafiła na swoją największą pasję – Fitness!

Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i spalających tkankę tłuszczową takich jak TBC, Turbo spalanie, Tabata, ABT.
Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym a aktywność fizyczną traktuje jako styl życia.
Na swoich zajęciach dba o przyjazną atmosferę i poprawność wykonywanych ćwiczeń zarażając przy tym ogromną dawką energii i motywacji.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Dominika J” tab_id=”1498215844197-68e9e3d5-9331″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”709″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Od wczesnych lat życia w ruchu, trenując w dzieciństwie akrobatykę sportową oraz pływanie. W branży fitness pracuje od 2014 r., po ukończeniu kursu Instruktora Fitness w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Od tego czasu uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach poznając techniki prowadzenia zajęć takich jak m.in. fitball, stretching, pilates czy step oraz w warsztatach Pole dance oraz Dancehall.

Do ulubionych zajęć należą wszelkie formy wzmacniania oraz intensywne rozciąganie.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Dominika F” tab_id=”1498216009702-8ba32fad-5cc4″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2498″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Dominika Fuga swoje pierwsze kroki nauczycielskie zaczynała u Lilianny Piotrowskiej. W 2007 roku zdobyła pierwsze uprawnienia nauczycielskie w systemie Ashtanga Vinyasa. Od 2007 roku do dnia dzisiejszego zdobyła liczne uprawnienia oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia zajęć jogi na szczeblu nauczycielskim.
Dodatkowo poszerza swe horyzonty zajęciami z muzykoterapii oraz relaksacji z dźwiękiem organizując i prowadząc wiele koncertów (certyfikat uzdrawiania Misami Himalajskimi wg orginalnego przekazu nepalsko-tybetańskiego). Posiada wiele certyfikatów uprawniających do wykonywania masażów (m.in. lomi lomi nui, peloha, shiatsu, masaże ajurwedyjskie). Ponadto uczestniczy aktualnie w zdobyciu najbardziej prestiżowego tytułu dla nauczycieli jogi w systemie Yoga Alliance (300 h). Certyfikowany Konsultant Ayurvedy. Dominika Fuga prowadzi także cykliczne warsztaty o tematyce jogi, ajurwedy, zdrowia, odżywianiu itd..[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Anita” tab_id=”1498215938502-148f26df-1d7d”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”697″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczęszczając na zajęcia do instruktorki z wieloletnim stażem, która  zaraziła ją pasją do swojej pracy. Obecnie prowadzi wiele form zajęć fitness tj. pump, trening funkcjonalny, step, treningi wzmacniające z różnymi przyrządami, stretching, pilates.

Na swoich lekcjach skupia się na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co pozwała jej podopiecznym nabyć świadomości własnego ciała i z lekcji na lekcję coraz lepiej rozumieć na czym polega dany trening i jakie korzyści ze sobą niesie. [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-child” add_icon=”true” title=”Tomek” tab_id=”1498215792281-2690fb3b-e616″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2425″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Swoje pierwsze kroki na parkiecie postawił gdy miał zaledwie 9 lat. Taniec błyskawicznie stał się jego największą życiową pasją.  Prawdziwe szlifowanie talentu rozpoczęło się dopiero w Szkole Tańca „Skowrońscy”. W tym czasie w latach startował w turniejach tanecznych.

Studiował na Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy o specjalności tanecznej. Zdecydował się jednocześnie rozwijać się jako instruktor pilatesu gdzie poprzez ćwiczenia pomógł ponad 100 osobom w poprawie stylu życia.

Udzielając lekcji zawsze pokazuje taniec w sposób, który inspiruje. Łącząc indywidualne podejście z precyzją, prostą i nowoczesną chorografią, zaangażowaniem i czystą zabawą zachęca wszystkich których uczy, by odnaleźli swój indywidualny styl tańca.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”2341″ onclick=”custom_link”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row]

Facebook