Instruktorzy

Kasia Kowal

Właścicielka / Trener Personalny

Zawsze pełna energii współwłaścicielka klubu KASIA
Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX, trener personalny oraz dietetyk
Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności.
Dlatego jej podopieczni mimo tego, że dostają wycisk , chętnie przychodzą na treningi, a zaraz po niech mają jeszcze więcej energii do działania!

Bartosz Tecław

Trener Personalny

Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji. 
Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.
Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. 

Ala Bonter

Manager / Trener Personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, gdzie zagłębia wiedzę na temat kompleksowego działania w sprawności fizycznej. Trenerka personalna, instruktorka jak i miłośniczka wzmacniających zajęć fitness, aqua aerobiku oraz form mentalnych.
Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness, również zagranicznych.
Uważa, że najważniejsze to przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, a przy tym uśmiech i dobra zabawa:)

Mariusz Wróbel

Trener Personalny / Instruktor Boksu

trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie!
Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!
Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny oraz boksu!
Nadmiar energii i poczucie humoru to jego dwie najlepiej opisujące cechy!

Anita Smulska

Trener Personalny

ANITA – Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczęszczając na zajęcia do instruktorki z wieloletnim stażem, która  zaraziła ją pasją do swojej pracy. Obecnie prowadzi wiele form zajęć fitness tj. pump, trening funkcjonalny, step, treningi wzmacniające z różnymi przyrządami, stretching, pilates.
Na swoich lekcjach skupia się na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co pozwała jej podopiecznym nabyć świadomości własnego ciała i z lekcji na lekcję coraz lepiej rozumieć na czym polega dany trening i jakie korzyści ze sobą niesie.

Maciek Rzepka

Trener Personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. 
Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie. Trener przygotowania motorycznego! Ogromna wiedza w zakresie fizjoterapii!
Chętnie podejmuje współprace z każdym!

NASZA ZAŁOGA W PEŁNYM SKŁADZIE