Instruktorzy

BARTOSZ - Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji. 
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.
Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena!

Zawsze pełna energii współwłaścicielka klubu KASIA
Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX, trener personalny oraz dietetyk
Uczestniczka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego oraz finalistka Mistrzostw Polski. Wychowanka Szkoły Tańca „Gemar”. Fitness i taniec to jej pasja od wielu lat. 
Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności.
Dlatego jej podopieczni mimo tego, że dostają wycisk , chętnie przychodzą na treningi, a zaraz po niech mają jeszcze więcej energii do działania!

MARIUSZ - trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie!
Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!
Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny oraz boksu!
Nadmiar energii i poczucie humoru to jego dwie najlepiej opisujące cechy!

ALA - Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, gdzie zagłębia wiedzę na temat kompleksowego działania w sprawności fizycznej. Trenerka personalna, instruktorka jak i miłośniczka wzmacniających zajęć fitness, aqua aerobiku oraz form mentalnych.
Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness, również zagranicznych.
Zwolenniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na sprawność i funkcjonalność.
Uważa, że najważniejsze to przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, a przy tym uśmiech i dobra zabawa:)

MACIEK - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny, instruktor pływania. 
Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. 
Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Trener przygotowania motorycznego! Ogromna wiedza w zakresie fizjoterapii!
Chętnie podejmuje współprace z każdym!

ANITA - Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczęszczając na zajęcia do instruktorki z wieloletnim stażem, która  zaraziła ją pasją do swojej pracy. Obecnie prowadzi wiele form zajęć fitness tj. pump, trening funkcjonalny, step, treningi wzmacniające z różnymi przyrządami, stretching, pilates.
Na swoich lekcjach skupia się na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co pozwała jej podopiecznym nabyć świadomości własnego ciała i z lekcji na lekcję coraz lepiej rozumieć na czym polega dany trening i jakie korzyści ze sobą niesie.

NASZA ZAŁOGA W PEŁNYM SKŁADZIE