[vc_row 0=””][vc_column][vc_column_text 0=””] 

TOWARZYSKI DLA PAR

Zapraszamy wszystkie pary chcące się nauczyć tańczyć na zajęcia z tańca towarzyskiego. Uczymy się nauki kroków z 2 grup: styl standardowy: Walc, Tango, Fokstrot, Quikstep oraz z grupy stylu latynoamerykańskiego: samba, cha-cha, rumba, Jive, Paso Doble. Na każdych zajęciach towarzyszy oczywiście duża dawka humoru.

Kiedy: WTOREK 21:00-22:00
Cena: 120 zł od pary/mc

 

   • Nauka podstawowych kroków
   • Kształtuje sylwetkę
   • Poprawia relację miedzy partnerami
   • Poprawa kondycji ruchowej

wedding_dance

TANIEC WESELNY

Pierwszy taniec to nie tylko kroki i figury taneczne

  – to przede wszystkim wizualizacja uczuć między małżonkami. Dlatego 90% jakości pierwszego tańca to przyjemność, którą czerpiecie ze wspólnego tańca i bycia w tym momencie razem. No tak – powiecie – ale jak odczuwać przyjemność, tańcząc po raz pierwszy w życiu przed tak liczną publicznością, myśląc bez przerwy, żeby tylko nie pomylić kroków? Mamy na to sposoby! Nasz instruktor Tomek w prosty sposób tłumaczy Wam poszczególne kroki do choreografii przygotowanej specjalnie dla Was, do Waszej ulubionej piosenki! To nie może się nie udać!

Każda para przyszłych nowożeńców marzy o przygotowaniu najważniejszej części przyjęcia weselnego – pierwszego tańca już świeżo upieczonych małżonków.

Pragniemy przygotować Państwa abyście odczuli przyjemność z tańca weselnego nie myśląc o technice ,krokach  a odczuwali tylko przyjemność w swobodnym poruszaniu się po parkiecie :

 

Pomożemy Państwu w kwestii:

   1. Doboru odpowiedniego utworu oraz rodzaju tańca
   2. Ułożeniu choreografii dopasowaną do możliwości pary

 

Zapraszamy serdecznie do zapisów.

 

Kiedy: Indywidualnie dopasowany termin
Cena: 1 lekcja: 120 zł , pakiet 4 lekcji: 390 zł ,pakiet 8+1 lekcji: 700 zł (9 lekcja gratis!)

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]