Trening personalny

DLACZEGO TRENING PERSONALNY?

  • Trening Personalny, to NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA forma ćwiczeń
  • Całe 60 MINUT odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora!
  • Zaletą jest również INDYWIDUALNIE DOBRANY TERMIN oraz liczba treningów
  • Chcesz osiągnąć swój cel a efekty mają pozostać na długo?
  • Brakuje Ci motywacji?
  • Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach tzw. stretching asystowany​
  • Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób​
  • Kolejną zaletą jest regularne monitorowanie, co pozwala trenerowi ocenić Twój postęp, a przede wszystkim utrzymać Twoją motywację!​

Przyjdź i przekonaj się jak zmienić swoją rutynę treningową, złe nawyki w trening przynoszący efekty i przyjemność!

POZNAJ NASZ TEAM

Zawsze pełna energii współwłaścicielka klubu. 
Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX, trener personalny oraz dietetyk
Uczestniczka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego oraz finalistka Mistrzostw Polski. Wychowanka Szkoły Tańca „Gemar”. Fitness i taniec to jej pasja od wielu lat. Uczestniczka wielu konwencji oraz warsztatów tanecznych. Animator oraz wychowawca kolonijny, dzięki temu ma rewelacyjne podejście do dzieci. 
Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności.
Dlatego jej podopieczni mimo tego, że dostają wycisk , chętnie przychodzą na treningi, a zaraz po niech mają jeszcze więcej energii do działania!

Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji. 
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. Jako trener stawia na odpowiednią współprace z podopiecznymi, gdzie wskaźnikiem będzie profesjonalny trening. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.

Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena!

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, gdzie zagłębia wiedzę na temat kompleksowego działania w sprawności fizycznej. Trenerka personalna, instruktorka jak i miłośniczka wzmacniających zajęć fitness, aqua aerobiku oraz form mentalnych.

Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness, również zagranicznych.
Zwolenniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na sprawność i funkcjonalność.

Uważa, że najważniejsze to przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, a przy tym uśmiech i dobra zabawa:)

Trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie!
Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!
Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny oraz boksu!

A teraz także nasz trener personalny:)

Nadmiar energii i poczucie humoru to jego dwie najlepiej opisujące cechy!

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w wieku 15 lat, uczęszczając na zajęcia do instruktorki z wieloletnim stażem, która  zaraziła ją pasją do swojej pracy. Obecnie prowadzi wiele form zajęć fitness tj. pump, trening funkcjonalny, step, treningi wzmacniające z różnymi przyrządami, stretching, pilates.

Na swoich lekcjach skupia się na nauce prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co pozwała jej podopiecznym nabyć świadomości własnego ciała i z lekcji na lekcję coraz lepiej rozumieć na czym polega dany trening i jakie korzyści ze sobą niesie.

Specjalizuje się w wadach postawy. Na swoich treningach wykorzystuje metody zaczerpnięte od Pilatesa.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 

Trener personalny, instruktor pływania. 

Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. 
Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Trener przygotowania motorycznego! Ogromna wiedza w zakresie fizjoterapii!
Chętnie podejmuje współprace z każdym!

ZAPISZ SIĘ NA TRENING !

KobietaMężczyznaObojętnieBartoszMaciejMariuszAlaKasia


PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

8:009:00-12:0012:00-14:0014:00-16:0016:00-18:0018:00-20:0020:00-22:00


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - California Fitness Siłownia Katarzyna Kowal, ul. Małopolska 42A, 54-032 Wrocław, w związku z przetworzeniem zapytania formularza kontaktu. Podanie wskazanych wyżej danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania lub przygotowania oferty. Szczegółowe informacje dotyczące warunków przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących Ci w związku z tym przetwarzaniem zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności.