ZAPISZ SIĘ NA TRENING JUŻ DZIŚ!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - California Fitness Siłownia Katarzyna Kowal, ul. Małopolska 42A, 54-032 Wrocław, w związku z przetworzeniem zapytania formularza kontaktu. Podanie wskazanych wyżej danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania lub przygotowania oferty. Szczegółowe informacje dotyczące warunków przetwarzania Twoich danych osobowych oraz praw przysługujących Ci w związku z tym przetwarzaniem zostały zawarte w naszej Polityce Prywatności.

DLACZEGO TRENING PERSONALNY?
  • Trening Personalny, to NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA forma ćwiczeń.
  • Całe 60 MINUT odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora!
  • Zaletą jest również INDYWIDUALNIE DOBRANY TERMIN oraz liczba treningów.Brakuje Ci motywacji?Chcesz osiągnąć swój cel a efekty mają pozostać na długo?

    Zapisz się na trening personalny już dziś!

JAK WYGLĄDA TRENING PERSONALNY?

Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach tzw. stretching asystowany.

Dzięki Treningowi Personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Kolejną zaletą jest regularne monitorowanie, co pozwala trenerowi ocenić Twój postęp, a przede wszystkim utrzymać Twoją motywację!

Zapisz się na pierwsze spotkanie, podczas którego, na podstawie szczegółowego wywiadu, dobierany jest dla Ciebie odpowiedni program treningowy oraz dieta, dzięki czemu Twój trening stanie się przyjemnością a nie walką o życie, co często się zdarza, gdy ćwiczenia są źle dobrane.

Z KIM BĘDZIESZ ĆWICZYĆ?

Nasi Trenerzy to bardzo dobrze wykwalifikowana kadra. Profesjonaliści, którzy swoją wiedzę czerpią z wieloletniego doświadczenia z pracy z ludźmi z problemami takimi jak otyłość nadciśnienie, bóle pleców, bóle stawów, osteoporoza czy astma.

Przyjdź i przekonaj się jak zmienić swoją rutynę treningową, złe nawyki w trening przynoszący efekty i przyjemność!

Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji Manager Sportu i Rekreacji.
Instruktor kulturystyki, trx oraz nauczyciel. Pasjonat sportów siłowych oraz wielbiciel aktywności fizycznej. Podczas pracy z klientami dba o jego bezpieczeństwo, dobiera odpowiedni plan treningowy, który jest dopasowany do potrzeb osób trenujących. Jako trener stawia na odpowiednią współprace z podopiecznymi, gdzie wskaźnikiem będzie profesjonalny trening. W pracy korzysta z wiedzy uzyskanej podczas pięcioletnich studiów z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej, psychologii człowieka oraz kursów doszkalających z tematyki treningu, diety i suplementacji.
Dzięki temu jego podopieczni osiągają wszystkie założone cele, które zostały ustalone na początku współpracy. Zaraża pasją, zmienia nawyki żywieniowe oraz zachęca do aktywnego trybu życia. Dzięki tym czynnikom, nie tylko poprawiają się wyniki jego podopiecznych, lecz samopoczucie, pewność siebie i samoocena

Trener MISTRZYNI POLSKI w fitness, ma na swoim koncie mnóstwo przemian swoich podopiecznych, ambasador wielu znanych marek, które godnie reprezentuje na całym świecie Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu siłowego oraz dietetyki!
Lata doświadczenia w pracy jako Trener personalny oraz boksu!
A teraz także nasz trener personalny:)

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener personalny, instruktor pływania. Specjalizuje się w mobility ( na tym punkcie ma szczególnego fioła ), treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu mobility i wzorców ruchowych oraz kształtowania sylwetki oraz żywienia w sporcie.

Chętnie podejmuje współprace z każdym ?

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne, gdzie zagłębia wiedzę na temat kompleksowego działania w sprawności fizycznej. Trenerka personalna, instruktorka jak i miłośniczka wzmacniających zajęć fitness, aqua aerobiku oraz form mentalnych.

Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness, również zagranicznych.
Zwolenniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej z naciskiem na sprawność i funkcjonalność.

Uważa, że najważniejsze to przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia, a przy tym uśmiech i dobra zabawa.

Zawsze pełna energii, pomysłowa absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Uczestniczka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego oraz finalistka Mistrzostw Polski. Wychowanka Szkoły Tańca „Gemar”. Fitness i taniec to jej pasja od wielu lat. Uczestniczka wielu konwencji oraz warsztatów tanecznych. Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX, trener personalny. Animator oraz wychowawca kolonijny, dzięki temu ma rewelacyjne podejście do dzieci. Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności.